Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
41
Sandomierska / Wikaryjska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
17
7
8
12
9
10
11
12
13
14
15
32
16
17
26
18
19
20
21
00