Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
56
5
6
01
52
7
45
8
51
9
10
35
11
12
13
14
22
15
21
16
22
17
07
18
16
19
17
20
40
21
22
11