Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
Łódzka Łazy
kierunek:
Dworzec Autobusowy
0
11
Bb
1
2
3
4
46
5
21
6
14
7
04
33
8
11
24
9
10
26
10
13
11
12
21
12
12
32
13
01
43
14
43
54
15
40
16
42
17
04
42
18
45
19
01
20
41
52
21
22
28
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
b - kurs przez Kołomań do przystanku: Czarnowska