Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska / Morcinka
kierunek:
Dworzec Autobusowy
7
49
8
53
9
10
29
11
12
13
14
43
15
16
08
17
18
19
19
40
20
53