Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Dobromyśl / Janowska
kierunek:
Mójcza
5
49
E
6
7
37
n
8
9
21
n
10
11
05
E
12
13
09
n
14
53
E
15
16
46
E
17
18
35
n
19
20
10
E
n - Kurs do: Zagórska
E - Kurs do przystanku Mójcza