Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Chorzowska
kierunek:
Bolechowice
7
55
Bc
8
52
Bc
B - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul.Chorzowskiej