Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Krakowska / Chorzowska
kierunek:
Bolechowice
4
46
5
36
51
Az
6
12
34
Az
7
26
8
07
9
43
Az
10
12
11
43
12
26
Az
13
37
14
19
15
07
40
Az
16
15
17
15
42
Az
18
20
19
16
Az
49
20
22
Dn
21
11
22
56
A - Kurs do przystanku Zawada
z - kurs do Zawady
D - Kurs do przystanku Nowiny
n - kurs do Nowin