Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Warszawska / Jaworskiego
kierunek:
Os. Ślichowice
3
46
Ay
4
36
Ay
54
5
10
33
53
6
11
27
38
49
7
00
10
19
29
40
53
8
06
19
29
41
51
9
02
12
23
38
53
10
08
23
38
49
11
02
17
32
46
12
02
17
31
53
13
08
23
39
53
14
05
17
29
40
53
15
03
15
27
41
53
16
07
20
32
42
53
17
08
20
29
41
54
18
06
17
30
43
59
19
16
34
49
20
05
28
44
21
00
18
37
58
22
13
33
57
23
18
32
49
Ay
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
y - kursy do przystanku: Grunwaldzka/Mielczarskiego