Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Niwy
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
36
5
37
6
26
7
22
8
9
10
11
11
12
13
58
14
15
16
01
e
46
e
17
56
e
18
19
20
21
e
21
52
e
e - kurs przez Cedzynę Zalew