Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska Nowy Folwark
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
4
00
5
19
6
00
47
Aw
7
32
8
04
Bm
9
15
Aw
10
49
11
12
42
13
43
Bm
14
09
15
10
49
16
44
17
28
Aw
18
51
19
20
24
21
51
Aw
22
23
05
Cc
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej
B - Kurs do przystanku Masłów Drugi / Marszałka
m - kurs do Masłowa Pierwszego
C - Kurs do przystanku Ciekoty Żeromszczyzna
c - kurs do: Ciekoty Żeromszczyzna