Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Grunwaldzka / Os. Pod Dalnią
kierunek:
Promnik
4
07
Cm
5
00
A
05
Bb
38
A
6
25
Bb
50
A
7
42
Cm
8
52
p
9
29
Cm
10
01
p
11
12
Cm
12
13
00
p
37
p
48
Bb
14
00
p
15
06
A
19
Bb
30
p
59
A
16
58
Bb
17
44
p
18
01
A
19
42
p
49
Cm
20
21
33
Cm
22
23
07
Cm
A - Kurs do przystanku Promnik
B - Kurs do przystanku Brynica Szkoła
b - kurs do przystanku: Brynica szkoła
C - Kurs do przystanku Micigózd/Leśna
m - kurs do przystanku: Micigózd / Leśna
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla