Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
38
Sandomierska I
kierunek:
Mąchocice Kapitulne / Dolna
4
02
5
21
6
02
49
Aw
7
34
8
06
Bm
9
17
Aw
10
51
11
12
44
13
45
Bm
14
11
15
12
51
16
46
17
30
Aw
18
53
19
20
26
21
53
Aw
22
23
07
Cc
A - Kurs do przystanku Wola Kopcowa Pętla
w - kurs do Woli Kopcowej
B - Kurs do przystanku Masłów Drugi / Marszałka
m - kurs do Masłowa Pierwszego
C - Kurs do przystanku Ciekoty Żeromszczyzna
c - kurs do: Ciekoty Żeromszczyzna