Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
Tumlin / Dąbrówka
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
25
55
p
5
46
p
6
32
p
7
44
8
43
9
43
p
10
56
11
12
07
13
12
p
14
13
p
15
13
p
16
20
17
22
18
20
p
19
20
20
21
22
11
23
54
Bb
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
p - kurs przez Kostomłoty Pętla do Dworca Autobusowego
b - kurs przez Kołomań do przystanku: Czarnowska