Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Pasaż Świętokrzyski
kierunek:
Promnik
4
42
A
5
6
21
A
7
8
10
p
9
01
A
10
55
A
11
12
47
p
13
41
p
14
37
p
15
33
p
16
40
p
17
35
p
18
30
p
19
34
p
20
25
A
A - Kurs do przystanku Promnik
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla