Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Żytnia
kierunek:
Dobromyśl
4
37
5
21
46
Ap
6
03
44
7
07
Ap
42
8
21
Ap
49
9
20
10
02
Ap
22
11
02
32
12
07
37
Ap
13
06
45
14
11
Ap
49
15
37
Ap
52
16
23
17
14
37
18
08
34
Ap
19
06
33
20
04
Ap
28
21
01
Bz
31
Bz
22
03
23
28
Bz
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki
B - Kurs do przystanku Jagiellońska Mpk
z - kurs do przystanku: Jagiellońska MPK