Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Grunwaldzka / Mielczarskiego
kierunek:
Dobromyśl
4
39
5
23
48
Ap
6
05
46
7
09
Ap
44
8
23
Ap
51
9
22
10
04
Ap
24
11
04
34
12
09
39
Ap
13
08
47
14
13
Ap
51
15
39
Ap
54
16
25
17
16
39
18
10
36
Ap
19
08
35
20
06
Ap
30
21
03
Bz
33
Bz
22
05
23
30
Bz
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki
B - Kurs do przystanku Jagiellońska Mpk
z - kurs do przystanku: Jagiellońska MPK