Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Jagiellońska / Artwińskiego
kierunek:
Dobromyśl
4
42
5
26
51
Ap
6
08
49
7
12
Ap
47
8
26
Ap
54
9
25
10
07
Ap
27
11
07
37
12
12
42
Ap
13
11
50
14
16
Ap
54
15
42
Ap
57
16
28
17
19
42
18
13
39
Ap
19
11
38
20
09
Ap
33
21
06
Bz
36
Bz
22
08
23
33
Bz
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki
B - Kurs do przystanku Jagiellońska Mpk
z - kurs do przystanku: Jagiellońska MPK