Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Fabryczna
kierunek:
Dobromyśl
4
51
5
35
6
00
Ap
17
59
7
22
Ap
57
8
36
Ap
9
04
35
10
17
Ap
37
11
17
47
12
22
52
Ap
13
21
14
00
26
Ap
15
04
52
Ap
16
07
38
17
29
52
18
22
48
Ap
19
20
47
20
18
Ap
42
21
22
17
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki