Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Kolonia I
kierunek:
Dobromyśl
6
02
Ap
7
24
Ap
8
38
Ap
9
10
19
Ap
11
12
54
Ap
13
14
28
Ap
15
54
Ap
16
17
18
50
Ap
19
20
20
Ap
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki