Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Pietraszki
kierunek:
Dobromyśl
7
15
Ap
8
9
01
Ap
10
55
Ap
11
12
31
Ap
13
14
15
06
Ap
16
56
Ap
17
18
19
03
Ap
20
31
Ap
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki