Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Dobromyśl / Janowska
kierunek:
Bukówka
5
29
6
7
02
8
32
9
10
17
11
57
12
13
37
14
22
15
16
00
17
52
18
40
19
20
03
21
30
22
42
Cy
C - Kurs do przystanku Żytnia
y - kurs do przystanku: Żytnia