Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Ciekoty Żeromszczyzna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
37
5
35
6
45
7
32
8
9
47
d
10
11
12
05
d
13
14
16
d
15
24
d
16
26
d
17
26
d
18
19
12
d
20
33
d
21
22
23
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska