Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Ciekoty Żeromszczyzna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
22
6
7
12
8
9
21
d
10
11
39
d
12
13
14
15
05
d
16
17
09
d
18
19
16
d
20
21
03
22
56
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska