Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Ciekoty
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
39
5
37
6
47
7
34
8
9
49
d
10
11
12
07
d
13
14
18
d
15
26
d
16
28
d
17
28
d
18
19
14
d
20
35
d
21
22
25
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska