Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Skała
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
54
5
52
6
7
02
49
8
9
10
04
d
11
12
22
d
13
14
33
d
15
41
d
16
43
d
17
43
d
18
19
29
d
20
50
d
21
22
40
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska