Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Skała
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
39
6
7
29
8
9
38
d
10
11
56
d
12
13
14
15
22
d
16
17
26
d
18
19
33
d
20
21
20
22
23
13
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska