Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
55
5
53
6
7
03
50
8
9
10
05
d
11
12
23
d
13
14
34
d
15
42
d
16
44
d
17
44
d
18
19
30
d
20
51
d
21
22
41
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska