Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
40
6
7
30
8
9
39
d
10
11
57
d
12
13
14
15
23
d
16
17
27
d
18
19
34
d
20
21
21
22
23
14
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska