Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
36
7
8
52
9
10
11
03
d
12
13
14
15
53
d
16
17
18
13
d
19
20
21
43
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska