Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Kościół
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
56
5
54
6
7
04
51
8
9
10
06
d
11
12
24
d
13
14
35
d
15
43
d
16
45
d
17
45
d
18
19
31
d
20
52
d
21
22
42
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska