Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Kościół
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
41
6
7
31
8
9
40
d
10
11
58
d
12
13
14
15
24
d
16
17
28
d
18
19
35
d
20
21
22
22
23
15
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska