Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Kościół
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
37
7
8
53
9
10
11
04
d
12
13
14
15
54
d
16
17
18
14
d
19
20
21
44
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska