Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Zalew
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
57
5
55
6
7
05
52
8
9
10
07
d
11
12
25
d
13
14
36
d
15
44
d
16
46
d
17
46
d
18
19
32
d
20
53
d
21
22
43
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska