Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Leszczyny Zalew
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
42
6
7
32
8
9
41
d
10
11
59
d
12
13
14
15
25
d
16
17
29
d
18
19
36
d
20
21
23
22
23
16
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska