Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna Zalew
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
58
5
56
6
7
06
53
8
9
10
08
d
11
12
26
d
13
14
37
d
15
45
d
16
47
d
17
47
d
18
19
33
d
20
54
d
21
22
44
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska