Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
01
59
6
7
09
56
8
9
10
11
d
11
12
29
d
13
14
40
d
15
48
d
16
50
d
17
50
d
18
19
36
d
20
57
d
21
22
47
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska