Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
45
6
7
35
8
9
44
d
10
11
12
02
d
13
26
d
14
15
28
d
16
17
32
d
18
19
39
d
20
21
26
22
23
19
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska