Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
41
7
8
57
9
10
11
08
d
12
27
d
13
47
d
14
15
58
d
16
17
18
18
d
19
48
d
20
21
48
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska