Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
46
6
7
36
8
9
45
d
10
11
12
03
d
13
27
d
14
15
29
d
16
17
33
d
18
19
40
d
20
21
27
22
23
20
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska