Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cedzyna Cedro Mazur
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
47
6
7
37
8
9
46
d
10
11
12
04
d
13
28
d
14
15
30
d
16
17
34
d
18
19
41
d
20
21
28
22
23
21
Ay
d - kurs przez Cedzynę Cmentarz
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska