Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cmentarna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
10
18
11
12
36
13
14
47
15
55
16
57
17
57
18
19
42
20
21
03