Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Cmentarna
kierunek:
Dworzec Autobusowy
9
50
10
11
12
08
13
32
14
15
34
16
17
38
18
19
45