Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
06
6
04
7
14
8
01
9
10
22
11
12
40
13
14
51
15
59
16
17
01
18
01
19
46
20
21
07
22
51
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska