Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
50
6
7
40
8
9
53
10
11
12
11
13
35
14
15
37
16
17
41
18
19
48
20
21
31
22
23
24
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska