Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
46
7
8
9
02
10
11
17
12
36
13
56
14
15
16
07
17
18
27
19
57
20
21
53
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska