Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Morcinka
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
47
7
8
9
03
10
11
18
12
37
13
57
14
15
16
08
17
18
28
19
58
20
21
54
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska