Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Poleska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
11
6
09
7
19
8
06
9
10
27
11
12
45
13
14
56
15
16
04
17
06
18
05
19
50
20
21
11
22
55
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska