Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
12
6
10
7
20
8
07
9
10
28
11
12
46
13
14
57
15
16
05
17
07
18
06
19
51
20
21
12
22
56
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska