Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Śląska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
52
7
8
9
08
10
11
23
12
42
13
14
02
15
16
13
17
18
33
19
20
03
21
59
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska