Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Sandomierska / Źródłowa
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
13
6
11
7
21
8
08
9
10
29
11
12
47
13
14
58
15
16
06
17
08
18
07
19
52
20
21
13
22
57
Ay
A - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
y - kurs przystanku: Czarnowska